سمپاشی و پاکسازی انواع حشرات و آفات بدون بازگشت

تماس اورژانسی

سمپاشی و پاکسازی انواع حشرات و آفات بدون بازگشت

تماس اورژانسی

سمپاشی ساس

معرفی سلاح نهایی در نبرد شبانه با مهاجمان شب: اسپری ساس و سموم مناسب ساس ها شما را از گزش های فراوان و بی خوابی ها و استرس مقابله با ساس ها نجات خواهد داد ما در مرکز سمپاشی هوپاد از راه حل های قدرتمندی که برای بازیابی و پاکسازی منزل شما طراحی شده‌اند را ارائه می‌دهیم، اسپری ساس هوپاد با فرمول قوی و فناوری پیشرفته خود، سلاح مخفی شما برای از بین بردن این مهمانان ناخواسته از هر گوشه و کنار خانه شما است. 

فهرست مطالب

ساس تختخوابی چیست؟

ساس ها حشرات کوچکی هستند که برای زنده ماندن از خون انسان و حیوانات تغذیه می کنند. آنها را “ساس تختخواب” می نامند زیرا معمولاً در تخت ها و سایر مناطقی که افراد برای مدت طولانی می خوابند یا استراحت می کنند یافت می شوند. ساس ها معمولا در طول شب فعالیت می‌کنند یعنی زمانی که شما میخوبید ساس ها از خون شما تغذیه کرده و بعد از آن در زیر شکاف ها و قرنیز های دیوار پنهان می‌شوند و ستخم ریزی می‌کنند و در صورت انجام ندادن سمپاشی ساس در زمان مناسب احتمال تکثیر آنها بیشتر می‌شود.

ساس چیست؟ مراحل زندگی و تکامل ساس

ویژگی اصلی ساس ها

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی ساس وجود دارد:

 • شکل ظاهری: ساس بالغ به اندازه یک دانه سیب (طول حدود 4 تا 5 میلی متر) است و بدنی صاف و بیضی شکل دارد. رنگ آنها معمولا قرمز مایل به قهوه ای است، اما بعد از تغذیه می تواند قرمزتر ظاهر شود. یکی از حشراتی که ممکن است با ساس اشتباه گرفته شود، حشره کک است به دلیل اینکه جای نیش یا گزش آنها بسیار شبیه هم است که در مطلبی به طور کامل تفاوت های ساس و کک را آورده ایم.
 • رفتار: ساس ها موجودات شبانه هستند، به این معنی که در شب بیشتر فعال هستند. آنها در طول روز در شکاف‌ها، زیر تشک‌ها، قرنیزهای دیوار، مبلمان و سایر نقاط مخفیگاه مشابه در نزدیکی میزبان انسانی خود پنهان می‌شوند. آنها جذب گرما و دی اکسید کربن می شوند، به همین دلیل است که آنها تمایل به هجوم در طول شب و به انسان ها دارند.
 • تغذیه: ساس از خون انسان و حیوانات تغذیه می کند. آنها از قسمت دهان نیش می‌زنند (به نام پروبوسیس برای سوراخ کردن پوست و استخراج خون استفاده می کنند) نیش ساس می تواند باعث خارش و جوش های قرمز روی پوست شود که اغلب در یک خط یا خوشه قرار می گیرند.
 • تولید مثل: ساس های ماده می توانند در طول زندگی خود صدها تخم بگذارند. تخم ها ریز ساس‌ها، سفید رنگ هستند و با چشم غیر مسلح به سختی دیده می شوند. ساس‌های کوچک پس از خروج از تخم، چندین مرحله پوست اندازی را پیش از رسیدن به بلوغ طی می کنند.
 • آلودگی و کنترل: هجوم ساس ممکن است در خانه‌ها، هتل‌ها، خوابگاه‌ها و سایر مکان‌هایی که افراد در آن زندگی می‌کنند رخ دهد. آنها را می توان از طریق مبلمان، چمدان یا لباس آلوده جابجا و منتقل شوند. کنترل ساس معمولاً شامل ترکیبی از تمیز کردن کامل، جاروبرقی، درمان با بخار و استفاده از حشره کش است. کنترل حرفه ای آفات ممکن است برای آلودگی شدید ضروری باشد.

اگر مشکوک به هجوم ساس در خانه خود هستید یا توسط ساس گزیده شده اید، توصیه می شود از یک متخصص کنترل آفات یا یک شرکت سمپاشی کمک بگیرید که می تواند وضعیت را ارزیابی کند و گزینه های درمانی مناسب را ارائه دهد. ما در مرکز سمپاشی هوپاد در کنار شما هستیم تا از شر تمام آفات و حشرات خلاص شوید پس ما با تماس بگیرید.

آشنایی با شیوه زندگی ساس و علائم حضور آن در خانه

روش‌های مقابله با ساس

مقابله با هجوم ساس می تواند چالش برانگیز باشد، اما روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای از بین بردن آنها استفاده کنید. توجه به این نکته ضروری است که اگرچه آفت کش های شیمیایی می توانند موثر باشند، اما باید با احتیاط و طبق دستورالعمل های ارائه شده توسط سازنده استفاده شوند. در اینجا در مورد هر دو روش شیمیایی و طبیعی نکاتی را آورده ایم:

روشهای شیمیایی سمپاشی ساس

 1. مناطق آلوده را شناسایی کنید: تشک، چارچوب تخت، اطراف تخت درزها و شکاف های اتاق و مبلمان مجاور خود را بررسی کنید اگر لکه ها سیاه یا پوست۲های ریخته شده در این نقاط دیدید، نسبت به حضور ساس ها مطمئن باشید. حالا باید به سراغ یک سم مناشب بروید.
 2. یک آفت کش مناسب انتخاب کنید: به دنبال آفت کشی باشید که به طور خاص برای کنترل ساس معرفی شده باشد و قبل از استفاده دستورالعمل ها را به دقت بخوانید و دنبال کنید، از جمله هرگونه اقدامات احتیاطی. برای مشاوره خرید سموم و سمپاشی ساس با ما تماس بگیرید.
 3. اتاق را آماده کنید: به هم ریختگی ها را بردارید، محل را به خوبی جاروبرقی بکشید و همه ملافه ها، و لباس ها و پتو ها و روبلشتی ها را با آب داغ بشویید. اقلام آلوده را در کیسه های پلاستیکی بگذارید.
 4. نقاط استفاده از سموم : آفت کش را مستقیماً روی مکان های مخفی ساس مانند ترک ها، شکاف ها و درزهای تشک و مبلمان اسپری کنید. به مناطقی که احتمال دارد ساس ها در آن ها پنهان شوند توجه کنید، مانند قرنیز، پریز برق و قاب عکس و هرجایی که احتمال می‌دهید پنهان شده باشند.
 5. تکرار درمان: ساس حشره ای انعطاف پذیر است، بنابراین ممکن است لازم باشد درمان پس از چند هفته برای اطمینان از ریشه کنی کامل تکرار شود.
سمپاشی ساس در کرج سمپاشی تضمینی ساس

روش های طبیعی از بین بردن ساس

 • جاروبرقی: از یک جاروبرقی پرقدرت همراه با برس استفاده کنید تا تمام سطوح از جمله تشک ها، مبلمان، قرنیزها و فرش ها را به طور کامل جاروبرقی بکشید. بلافاصله پس از آن کیسه جارو برقی را دور بیندازید.
 • تمیز کردن با بخار: ساس به گرما حساس است، بنابراین استفاده از بخارشوی در مناطق آلوده می تواند به از بین بردن آنها کمک کند. اطمینان حاصل کنید که دمای بخار حداقل 120 درجه فارنهایت (49 درجه سانتیگراد) است تا به طور موثر اشکالات را از بین ببرید.
 • خاک دیاتومه: این پودر طبیعی از بقایای فسیل شده موجودات ریز آبزی ساخته شده و می تواند در برابر ساس موثر باشد. خاک دیاتومه را در اطراف مکان های مخفی ساس، مانند درزهای تشک و ترک های مبلمان بپاشید. پودر به اسکلت بیرونی حشرات آسیب می رساند و منجر به کم آبی بدن و مرگ آنها می شود.
 • شستشو ملافه و لباس ها: همه ملافه ها، پتوها و لباس ها را در آب داغ (حداقل 120 درجه فارنهایت یا 49 درجه سانتیگراد) بشویید و حداقل 30 دقیقه روی حرارت زیاد خشک کنید تا ساس ها از بین بروند.

به یاد داشته باشید، از بین بردن کامل هجوم ساس ها می تواند چالش برانگیز باشد، و ممکن است لازم باشد چندین روش را ترکیب کنید یا برای هجوم های شدید از متخصص کمک بگیرید. اگر به روش های طبیعی و استفاده از دمای زیاد برای شستوشو از شر ساس ها خلاص نشدید تنها راه باقی مانده سمپاشی ساس به صورت شیمیایی است.

مزایای سمپاشی ساس توسط هوپاد صنعت

سمپاشی سوسک استفاده از سموم با کیفیت

استفاده از سموم با کیفیت و بی خطر

استفاده از سموم بی‌خطر در سمپاشی حشرات یکی از اصول اساسی تیم ما است،این سموم هیچ اثر جانبی بر انسان، حیوانات خانگی و محیط زیست ندارد.
قیمت مناسب سمپاشی حشرات و آفات در کرج

سمپاشی تضمینی و با قیمت مناسب

سمپاشی تخصصی و تضمینی حشرات در محل شما با بهترین قیمت در منطقه کافیست با ما تماس بگیرید.
تیم تخصصی سمپاشی شرکت سمپاشی هوپاد در کرج

دارای تیم متخصص در زمینه سمپاشی آفات و حشرات و بهداشت محیط

با استفاده از محصولات مخصوص و تکنیک‌های سمپاشی حرفه‌ای، آفات را به‌طور کامل از محیط شما از بین می‌بریم. همچنین ما به بهداشت محیط نیز توجه داریم تا مطمئن شویم که محیط زندگی شما بهترین شرایط را دارد.
وقت شناسی در انجام پروژه

سریع ترین زمان حضور در محل

تیم ما در کمترین زمان ممکن پس از تماس شما، برای انجام سمپاشی حشرات حاضر می‌شود. و پس از تحلیل سریع محیط و تدوین برنامه‌های سمپاشی اقدام به انجام فرایند سمپاشی می‌کنیم. پس همین الان با ما تماس بگیرید.

سوالات پرتکرار در زمینه سمپاشی ساس

زمانی که نشانه‌هایی از حضور حشرات یا ساس ها را در منزلتان مشاهده کردید، نیاز به سمپاشی دارید. برای تعیین زمان دقیق سمپاشی، و نوع سموم شیمایی بهتر است با یک شرکت سمپاشی محلی تماس بگیرید تا با توجه به موقعیت محلی شما اقدامات مورد نیاز را برای شما توضیح دهند.

تماس با سمپاشی هوپاد : 09358109924 –  02644222189

استفاده از دستگاه‌های دفع ساس مانند لامپ‌های آفتابی، لوله‌های اکسیژن و اسپری‌های ضدساس و نصب درب‌ها و پنجره‌ها با شبکه‌ها و قفل‌های مقاوم ساس

ساس‌ها ممکن است خطری برای سلامتی انسان باشند. آن‌ها می‌توانند بیماری‌هایی مانند آلرژی‌ها، عفونت‌ها و تحریکات پوستی ایجاد کنند. همچنین، برخی از گونه‌های ساس می‌توانند مسمومیت‌های شدیدی در انسان‌ها ایجاد کنند.

هزینه سمپاشی ساس در منازل و ساختمان ها بستگی میزان آلودگی و تعداد سوسک ها دارد

 • مساحت منزل و اماکن آلوده 
 • نوع سطح و تراکم آفات میزان آفات موجود
 • نوع سموم استفاده شده و هزینه مصالح و تجهیزات لازم می‌باشد.
 • موقعیت جغرافیایی 

استفاده از محصولات حشره‌کش جهت کنترل ساس‌ها

مطالب مرتبط

سمپاشی مارمولک کرج سم مارمولک
سمپاشی مارمولک

قبل از اقدام به سمپاشی برای کنترل مارمولک‌ها، لازم است مطمئن شوید که واقعاً نیاز به این اقدام دارید یا خیر. مارمولک‌ها از آن دسته آفاتی محسوب می‌شوند که فواید زیادی دارند و کشتن آنها ممکن است به تعادل طبیعت و محیط زیست آسیب برساند. سمپاشی تضمینی مارمولک ها در کرج با سموم مناسب

مطالعه بیشتر»
سمپاشی پشه سمپاشی پشه در کرج سمپاشی پشه در مناطق مختلف
سمپاشی پشه

پشه‌ها به عنوان یکی از حشرات ناخوشایند و آزاردهنده شناخته می‌شوند. آنها نه تنها عوارضی برای انسان‌ها ایجاد می‌کنند، بلکه باعث انتقال بیماری‌های خطرناک مانند

مطالعه بیشتر»
سمپاشی و تله گذاری در کارخانه
سمپاشی کارخانه

در این مطلب به بررسی نیاز به سمپاشی حشرات و آفات در کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی پرداخته می‌شود و روش‌ها و مزایای استفاده از این رویکرد را بررسی می‌کنیم.

مطالعه بیشتر»