سمپاشی و پاکسازی انواع حشرات و آفات بدون بازگشت

تماس اورژانسی

سمپاشی و پاکسازی انواع حشرات و آفات بدون بازگشت

تماس اورژانسی

سمپاشی سوسک در کرج

احتمالا شما هم با هجوم سوسک های ریز و درشت به محل کار یا خانه تان مواجه شده اید و به دنبال راهکاری عملی و موفق هستید. اولین نکته ای که باید به شما بگویم اینست که اصلا نگران نباشید!

این مشکل هم مانند تمام مشکلات دیگر حل خواهد شد زیرا که حجوم سوسک ها و تخم ریزی آنها در محل زندگی انسان ها یک اتفاق تازه نیست.  بنابراین در این صفحه، ما به شما بهترین روش‌های سمپاشی سوسک را آموزش خواهیم داد. از روش‌های سنتی و خانگی گرفته تا استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مواد شیمیایی موجود در بازار، همه راهکارهایی که به شما در مقابله با سوسک‌ها کمک می‌کنند.

ما در شرکت هوپاد صنعت بهترین و خبره ترین افراد را در زمینه مقابله و سمپاشی حشرات و آفات داریم کافیست با ما تماس بگیرید و مشکلتان را با ما در میان بگذارید.

فهرست مطالب

خدمات سمپاشی سوسک در کرج

بهترین روش های سمپاشی سوسک

همانطور که می‌دانید همیشه یک راه استفاده از سموم شیمیایی است و یک راه به استفاده از آفت کش های طبیعی که در ادامه در مورد هرکدام توضیح می‌دهیم:

 • استفاده از سموم شیمیایی: در بازار محصولات مختلفی برای کنترل سوسک‌ها در دسترس است. معمولاً این محلول‌های شمیایی هستند که می‌توانند به صورت اسپری یا روی مناطق مورد نظر پاشیده شود.قبل از استفاده از سموم شیمایی حتما با فردی که در این زمینه اطلاعات کافی دارد مشورت کنیدو شرایط و نوع سوسک ها را برای او شرح دهید در غیر اینصورت اگر خودسرانه اقدام به خرید سم برای از بین بردن سوسک ها کنید احتمال دارد که نتها آنها را از بین نبرد بلکه حشرات نسبت به انواع دیگر سموم مقاوم تر شوند.

توجه: حتما دستورالعمل ها و هشدار ها را به دقت مطالعه کنید و دستکش و ماسک و لباس مناسب برای جلوگیری از تماس مستقیم با محلول‌های شیمیایی استفاده کنید.

 • استفاده از آفت کش‌های طبیعی: ممکن است از روش‌های طبیعی برای کنترل سوسک‌ها استفاده کنید. استفاده از این حشره کش ها بی ضررتر از حشره کش های شیمیایی هستند. این روش‌ها معمولاً ایمن‌تری برای استفاده در محیط زندگی و در صورت استفاده صحیح می‌توانند موثر باشند. برخی از آفت کش‌های طبیعی به‌عنوان مثال:
 1. روغن‌های اسانسی گیاهانی مانند نعناع، سیر، زنجبیل و آویشن در کنترل آفات مؤثر هستند.
 2. محلول آب و صابون برای از بین بردن سوسک‌ها بسیار مناسب است. این محلول را روی سر و بدن سوسک‌ها با اسپری بپاشید.
 3. اسپری حاوی الکل یا اسپری مو یک آفت کش طبیعی و سریع به حساب می‌آید.
 4. تفاله قهوه یک دفع کننده مناسب سوسک هاست آن را در محل زندگی سوسک ها قرار دهید.
 5. خاک دیاتومه یک ماده طبیعی است یک دفع کننده طبیعی حشرات از جمله سوسک ها می‌باشد.

اما دقت داشته باشید این روش ها و آفت کش های طبیعی ممکن است نتیجه سموم شیمیایی را نداشته باشد اما خطر مسمومیت و عوارض سموم شیمیایی را به همراه نخواهد داشت. برای تشخیص اینکه در شرایط پیش رو آفت کش های طبیعی پاسخگوی نیاز شما هستند پیشنهاد می‌کنم با مشاوران ما تماس بگیرید.

استفاده از تله‌ها و سم های خمیری: تله‌هایی که حاوی سم مخصوص برای سوسک‌ها هستند، می‌تواند راهی مؤثر برای کنترل جمعیت سوسک‌ها باشند. این تله‌ها معمولاً به صورت خمیر شکل هستند که سوسک‌ها به آن‌ها جذب می‌شوند و سپس سم در داخل آن‌ها اثر خود را نشان می‌دهد.

در این ویدئو روش های طبیعی خلاصی از شر سوسک ها را توضیح می‌دهیم در این ویدئو ترفند هایی رو آورده ایم که خیلی راحت هستند و نیاز به تخصص خاصی ندارد. در صورت نیاز به مشورت در زمینه سمپاشی سوسک ها میتونید با ما تماس بگیرید.

چطور از حضور سوسک ها جلوگیری کنیم؟

 • بهداشت و تمیزی: سوسک‌ها عموماً به دنبال منابع غذایی و محل‌های آشوب‌زده و کثیف هستند. از این رو، بهداشت و تمیزی منزل و مکان‌های دیگری که سوسک‌ها می‌توانند در آن‌ها پناه بگیرند، مهم است. برای جلوگیری از ورود سوسک‌ها به مناطق آشپزخانه و غذاها، باید ضایعات غذایی را فوراً تمیز کنید.

چند نکته مهم در این باره:

 1. همیشه آشپزخانه را تمیز نگه دارید. درزها و ظروف کثیف و خرده های غذا برای سوسک ها محیط خوبی را به وجود می‌آورد.
 2. نشتی و رطوبت را تشخیص دهید و تعمیر کنید. سوسکها به محیط های مرطوب بسیار علاقه دارند و محل مناسبی برای تخم ریزی آنهاست. برای مثال سوسک های ریز آشپزخانه‌ای در زیر کابینت ها به دلیل فضای مرطوب و خرده های غذا، تجمع می‌کنند.
 3. اگر در خانه قدیمی که سابقه حضور این موجودات در آن دیده شده از توپ‌های نفتالین در گوشه‌های اتاق‌ها قرار دهید زیرا از بوی نفتالین تنفر دارند.
 4. حتما از درپوش فاضلاب استفاده کنید تا راه ورود از این طریق را مسدود کنید.
جلوگیری از حضور سوسک ها در آشپزخانه

خدمات سمپاشی سوسک در منازل کرج

به جهت آسودگی شما شرکت هوپاد صنعت در زمینه سمپاشی خانه و ساختمان در کرج فعالیت دارد و تجربه کاملا تضمینی در زمینه از بین بردن دائمی حشرات و جانوران وآفت ها دارد. به همین منظور برای سمپاشی سوسک در منازل با ما تماس بگیرید و کارشناس ما در اسرع وقت محل شما را بازدید می٬کندو هزینه و شرایط سمپاشی و نکاتی که باید قبل و بعد از سمپاشی رعایت کنید را به طور کامل برایتان توضیح ‌میدهند. برای آشنایی با اقدامات قبل و بعد از آشنایی مطلب مربوطه را مطالعه کنید.

خدمات سمپاشی سوسک شامل تمامی انواع سوسک می‌شود مانند: سوسک ریز آشپزخانه‌ای، سوسک آلمانی، سوسک درشت، سوسک فاضلاب

همچنین این خدمات در اماکن مختلف مانند:

سمپاشی خانه و ساختمان

سمپاشی هتل و بیمارستان

سمپاشی رستوران ها

سمپاشی کارخانه 

سمپاشی انبار

و … انجام می‌شود.

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه یا کابینتی

همانطور که گفته شد؛ محیط آشپزخانه بسیار برای رشد و پرورش سوسک ها شرایط ایده آلی دارد و در صورت سهل انگار در تمیز نگه داشتن محیط آن تجمع سوسک های ریز آشپزخانه ای در زیر کابینت ها و درز ها بسیار محتمل است.

سوسک های ریز آشپزخانه یا همان سوسک آلمانی معمولا از منافذ باز، مسر هواکش های آشپزخانه و حمام و دستشویی، زیر در ساختمان و … به خانه ما می‌آیندو همچنین امکان دارد وسایلی که آلوده به سوسک یا تخم سوسک باشد به خانه بیاورید مانند شانه تخم مرغ، وسایل انبارو …

برای سمپاشی سوسک ریز آلمانی حتما با افراد متخصص مشورت کنید و خودسرانه اقدام به خرید سم نکنید زیرا ممکن است جواب معکوس بگیرید. همچنین قبل از زیاد شدن تعداد سوسک ها اقدام کنید.

برای سمپاشی سوسک ریز آلمانی بهتر است ژل سوسک کش یا خمیر سوسک استفاده کنید. این دو محصول به دلیل نوع کارکرد سوسک ها را به سمت خود جذب کرده و از طریق سوسک آلوده به سوسک های دیگر هم سم را منتقل می‌کند بنابراین کلونی سوسک ها به مرور مسموم شده و از بین می‌روند.

از مزایای استفاده از این روش سمپاشی اینست که لازم نیست خانه و محیط را ترک کنید و فقط بعد از جواب گرفتن بهتر است بهه طور کامل محیط آشپزخانه را تمیز کنید.

سمپاشی سوسک فاضلابی

سوسک های فاضلابی یا سوسک سوسری به نسبت سوسک های آشپزخانه بسیار بزرگ تر هستند در وقع سایز سوسک فاضلی بالغ حدود 32 تا 54 میلی متر است و رنگ قهموه ای مایل  به قرمز دارند.

سوسک های فاضلابی معمولا خارج از محیط خانه سوکنت دارند و محل های گرم و مرطوب را ترجیح می‌دهند. اما این موجودات برای پیدا کردن آب و غذا به خانه ها حمله ور می‌شوند. برای مثال احتما حضور آنها در آشپزخانه، زیر زمین، حمام و توالت، رختشورخانه، چاله آسانسور و موتور خانه به علت رطوبت و گرما بیشتر است.

اگر در یک آپارتمان چند واحدی زندگی می‌کنید پیشنهاد ما اینست که تمام ساختمان را سمپاشی کنید.

دقت داشته باشید که قدمت ساختمان ربطی به حضور سوسک ها ندارد این موجودات در صورتی که متوجه شوند در محلی راهی برای ورود و زندگی آنها وجود دارد تکثیر می‌شوند به همین دلیل باید به طور سالانه یا هر 6 ماه یکبار در صورت مشاهده آنها اقدام به سمپاشی کنید تا کاملا از بین بروند اما برای اطلاعات دقیق تر حتما با یکی شرکت سمپاشی معتبر مشورت کنید.

بهترین زمان برای انجام سمپاشی مرحله اول با شروع فصل بهار است و نوبت بعدی تقریبا در انتهای فصل تابستان، زیرا با شروع فصل گرما سوسک ها اقدام به تخم ریزی کرده و اگر جلوی انها گرفته نشود رفته رفته به تعداد آنها افزوده خواهد شد.

سمپاشی سوسک های فاضلابی

سوالات پرتکرار در زمینه سمپاشی سوسک ها

زمانی که نشانه‌هایی از حضور سوسک ها در منزلتان مشاهده کردید، نیاز به سمپاشی دارید.  در صورت تجربه هجوم سوسک ها به منزلتان سمپاشی دوره‌ای می‌تواند جلوی ورود سوسک ها به منزل شما را بگیرد. برای تعیین زمان دقیق سمپاشی، و نوع سموم شیمایی بهتر است با یک شرکت سمپاشی محلی تماس بگیرید تا با توجه به موقعیت محلی شما اقدامات مورد نیاز را برای شما توضیح دهند.

تماس با سمپاشی هوپاد : 09358109924 –  02644222189

سوسک ها بسیار گرما و رطوبت را دوست دارند بنابراین پشت رادیاتورها و لوله های آب گرم، موتورخانه، پشت کابینت ها مخفی می‌شوند و شروع به تخم گذاری می‌کنند. 

کنترل همیشگی نقاطی که برای زندگی و تکثیر سوسک ها بسیار مناسب است مانند:

 • داخل و پشت کابینت های آشپزخانه
 • پشت پریزها
 • زیر سینک آشپزخانه و روشویی دستشویی
 • پشت قرنیزها
 • اطراف ماشین لباسشویی
 • سطل آشغال ها
 • کابینت آبگرمکن
 • داخل موتور خانه و اطراف آن

هزینه سمپاشی سوسک در منازل و ساختمان ها بستگی میزان آلودگی و تعداد سوسک ها دارد

 • مساحت منزل و اماکن آلوده 
 • نوع سطح و تراکم آفات میزان آفات موجود
 • نوع سموم استفاده شده و هزینه مصالح و تجهیزات لازم می‌باشد.
 • موقعیت جغرافیایی 

در صورت استفاده از سموم مایع بهتر است منزل را ترک کنید. اما در صورت استفاده از سموم خمیری نیازی به ترک منزل نیست.

نکته: مراقب حیوانات خانگی و کودکان خود باشید که به سموم خمیری دسترسی نداشته باشند.

اثر بخشی سموم طبیعی یا شیمیایی به عموامل زیادی بستگی دارد اما هر دو نوع سم در شرایط خاصی قابل استفاده هستند و ممکن است اثرات موردنظر را داشته باشند. 

استفاده از سموم شیمیایی نیاز به دقت و تجربه در میزان و نوع استفاده از سم دارد بهتر است سمپاشی شیمیایی سوسک ها را به شرکت ها معتبر سمپاشی بسپارید.

 

تأثیر سمپاشی سوسک ها و آفات دیگر معمولاً ظرف مدت کوتاهی قابل مشاهده است. در بسیاری از موارد، حشرات و آفات در عرض چند دقیقه تا ساعت‌ها پس از اعمال سمپاشی در منزل و محیط فعالیت خود را کاهش می‌دهند و نشانه‌های ابتلا به سموم در آنها مشاهده می‌شود. با این حال، زمان دقیق مشاهده اثرات سمپاشی ممکن است به عوامل مختلفی مانند نوع سمپاشی، نوع حشرات و آفات هدف، و شرایط محیطی مرتبط باشد.

 

هزینه و قیمت سمپاشی سوسک

هزینه سمپاشی سوسک در منازل و ساختمان ها بستگی میزان آلودگی و تعداد سوسک ها دارد برای مثال اگر یک ساختمان چند واحدی یک یا دو واحد درگیر حجوم سوسک ها باشند بهتر است کل ساختمان و مسیر ورود و خروج سوسک ها به واحد های دیگر سمپاشی شود.

همچنین به دلیل اینکه سوسک ها بسیار مخرب و آلوده هستند امکان شیوع بیماری و میکروب ها را در محل حضورشان افزایش می‌دهد پس حتما سریعا برای سمپاشی سوسک ها اقدام کنید.

برای مشاوره و تعیین وقت سمپاشی لطفا با شماره تماس های ما تماس بگیرید.

خدمات سمپاشی سوسک‌ها و دفع آفات در کرج

سمپاشی منزل و آپارتمان تخصص ماست. در صورت مشاهده این موجودات در محل ساختمان نگران نباشید هر مشکلی راه حلی خواهد داشت.

متخصصین شرکت هوپاد صنعت با استفاده از سموم استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت، حشرات موذی را برای همیشه ریشه کن می کنند. در صورتی که کارشناس مربوطه پس از سمپاشی مرحله اول، تایمی برای سمپاشی مرحله دوم مشخص کرد، حتما این موضوع را جدی بگیرید در غیر این صورت به طور قطعی از حضور سوسک ها خلاص نخواهید شد.

خدمات سمپاشی در تمام نقاط کرج انجام می‌شود، ما برای مشاوره در زمینه دفع آفات همیشه در دسترس خواهیم بود.

مزایای سمپاشی سوسک توسط هوپاد صنعت

سمپاشی سوسک استفاده از سموم با کیفیت

استفاده از سموم با کیفیت و بی خطر

استفاده از سموم بی‌خطر در سمپاشی حشرات یکی از اصول اساسی تیم ما است،این سموم هیچ اثر جانبی بر انسان، حیوانات خانگی و محیط زیست ندارد.
قیمت مناسب سمپاشی حشرات و آفات در کرج

سمپاشی تضمینی و با قیمت مناسب

سمپاشی تخصصی و تضمینی حشرات در محل شما با بهترین قیمت در منطقه کافیست با ما تماس بگیرید.
تیم تخصصی سمپاشی شرکت سمپاشی هوپاد در کرج

دارای تیم متخصص در زمینه سمپاشی آفات و حشرات و بهداشت محیط

با استفاده از محصولات مخصوص و تکنیک‌های سمپاشی حرفه‌ای، آفات را به‌طور کامل از محیط شما از بین می‌بریم. همچنین ما به بهداشت محیط نیز توجه داریم تا مطمئن شویم که محیط زندگی شما بهترین شرایط را دارد.
وقت شناسی در انجام پروژه

سریع ترین زمان حضور در محل

تیم ما در کمترین زمان ممکن پس از تماس شما، برای انجام سمپاشی حشرات حاضر می‌شود. و پس از تحلیل سریع محیط و تدوین برنامه‌های سمپاشی اقدام به انجام فرایند سمپاشی می‌کنیم. پس همین الان با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

سمپاشی حلزون در مزارع عکس حلزون
سمپاشی حلزون

حلزون‌ها می‌توانند به مزارع و بذر گیاهان آسیب برسانند. برای کنترل آسیب‌هایی که حلزون‌ها به مزارع و بذر گیاهان می‌رسانند، کشاورزان می‌توانند از روش‌های مختلف

مطالعه بیشتر»
ریشه کنی کنه کنه کبوتری سمپاشی کنه دام و کبوتر
سمپاشی کنه

اگر با هجوم کنه کبوتر سروکار دارید، مهم است که اقدامات مناسبی برای از بین بردن آنها انجام دهید. در حالی که سمپاشی کنه احتمالا بهترین روش ریشه کنی کنه و آفات است. برای سمپشی کنه با ما تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر»