سمپاشی و پاکسازی انواع حشرات و آفات بدون بازگشت

تماس اورژانسی

سمپاشی و پاکسازی انواع حشرات و آفات بدون بازگشت

تماس اورژانسی

 10 روش موثر جلوگیری از ورود ساس به خانه ها

ما در این مقاله قصد داریم به روش های موثر و کاربردی برای جلوگیری از ورود ساس به خانه ها بپردازیم . به نکاتی اشاره می‌کنیم که به شما کمک می‌کند دلیل ورود ساس به منزلتان را متوجه شوید. پس تا پایان مقاله همراه ما بمانید.

روش های جلوگیری از ورود ساس به منزل

با توجه به اینکه، این روزها ساس به یک مشکل برای انسان ها تبدیل شده اند از جمله جاهایی که ممکن است، ساس در آنها یافت شود کلید و پریزهای موجود در خانه ها که ممکن است ساس ها در آن مخفی شوند. برای جلوگیری از مخفی شدن ساس در خانه میتوانید لباس هایی که ممکن است در یک بازه زمانی مورد استفاده قرار ندهید در یک کیسه پلاستکی وکیوم نمائید. بازدید و تمیز کردن مبلمان خانه و استفاده مرتب از جارو برقی یکی دیگر از روش های جلوگیری از ورود ساس می باشد. همچنین از بهداشت اتاق خوابتان غافل نشوید و هر ماه روتختی ها را بشویید.

10- روشی که مانع از جلوگیری ورود ساس به منازل میشود عبارتند از:

1- در هنگام مسافرت از تمیز بودن محل اقامت خود مطمئن شوید و بعد از رسیدن به منزل تمام لباس ها را بشویید.

2-هفته ای یک بار منزل را جاروبرقی کشید این کار حشراتی مانند ساس و آلودگی ها را از بین میبرد.

3-تمیز کردن و مرتب کردن اتاق های شلوغ منازل

4-در صورت مشکوک بودن به حضور ساس در منزلتان از محلول های ضد ساس استفاده کنید.

5-استفاده از دستگاه های فراصوتی دور کننده حشرات، این دستگاه ها را میتوانید از داروخانه ها تهیه کنید و با توجه به این که این دستگاه شنوایی این حشرات را هدف قرار میدهند در دفع  حشرات بسیار موثر می باشند.

6-برای جلوگیری از ورود ساس به خانه سعی کنید محیط را مرتبا ضدعفونی نمائید.

7-استفاده از بخار داغ برای از بین بردن ساس نیز کاربرد دارد.

8-تمیز نگه داشتن آشپزخانه از غذاها چون این حشرات عادت دارند به جستجوی غذا بپردازند.

9-استفاده از صافی برای لوله های فاضلاب، معمولا حشرات از طریق لوله ها نیز وارد منزل می‌شوند.

10-استفاده از محافظ ها در ورودی منازل جایی که ممکن است ساس وارد منازل شود.

علائم ساس در منزل

نشانه هایی برای وجود ساس در خانه های میتواند عبارت اند از وجود لکه های قرمز و مشکی در اطراف تخت خواب ها و نشانه های گزیدگی بروی دیوارها و سقف ها و بوع نا مطبوع و ناشناخته نیز نشان دهنده وجود ساس در منزل می باشد یکی دیگر از علائم وجود ساس در منزل در هنگام عبور از خود لکه های تیره بر جای میگذاریند.

بهترین سم برای از بین بردن ساس

یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن ساس در منازل است استفاده از سم های ضد ساس می باشد که بازار موجود می باشند یکی از این سم ها سم پریتروید می باشد که این سم بصورت پودری و اسپری در بازار موجود می باشد حتما قبل از استفاده از این سم دستورالعمل ها آن را خواند و حتما از لباس محافظ و دستکش نیز استفاده نمائید.

جهت مشاوره خرید سم مناسب از بین بردن ساس در منزل با شماره 09358109924 تماس حاصل فرمایید.

پیشگیری از گزش ساس

جای نیش ساس نیز بسیار به پشه شبیه می باشد برای پیشگیری از گزش ساس نظافت مرتب منزل می باشد جای نیش ساس قرمز می باشد و محل گزش نیز ممکن دچار خارش شود.برای پشگیری از گزش ساس نیز چک کنید تا پنجره ها بسته باشند برای پشگیری از گزش این حشره نظافت شخصی خود را رعایت کنید. بررسی تفاوت جای نیش ساس و کک را در این مطلب مشاهده کنید.

نحوه بررسی اتاق ها و تخت خواب ها

با دقت تخت خواب های موجود در اتاق ها را بررسی نمائید و به دقت به دنبال نشانه ها ساس باشید به بررسی شکاف ها و لبه های پنجره و دستگیره ها بپردازید چون ممکن است ساس در آنها مخفی شود. اتاق ها و تخت خواب ها را بصورت مرتب ضدعفونی و تمیز نمائید. برای جلوگیری از بازگشت ساس به اتاق ها تخت خواب و لباس ها را بصورت منظم مورد شستشو قرار دهید.

مطالعه بیشتر

نکات مهم در مورد سمپاشی هتل و مراکز اقامتی

علت ورود ساس به منزل شما

ورود ساس به خانه ها میتواند دلایل متعددی داشته باشد از جمله این دلایل عبارت اند از برای جستجوی غذا و یا ممکن است این حشرات برای یافتن یک مکان برای برای ساخت لانه و یا ممکن است برای اثر بوی غذا وارد خانه شما شوند این حشرات ممکن از طریق مبلمان و یا چمدان و یا ملحفه و یا نقاط ورودی باز وارد خانه شما شوند.

ساس در چه دمایی از بین میرود

طبق بررسی های انجام شده این حشره در دمای صفر درجه سانیتگراد از بین میرود این دما این حشرات  را منجمد می کند و توانایی حرکت کردن را از دست میدهد این حشره در دمای 50 درجه سانتی گراد نیز از بین میرود.

خلاصه مطلب

ورود ساس به خانه‌ها یک مسئله جدی است که نیازمند اقدامات قابل توجهی است. برای جلوگیری از ورود ساس به خانه‌ها می‌توان از روش‌هایی مانند استفاده از درب‌ها و پنجره‌های محکم، نصب شبکه‌های محافظ در باز شدن‌های خانه و استفاده از دستگاه‌های دفع ساس مانند اسپری و کفشک ضد ساس استفاده کرد. همچنین، حفظ نظافت محیط خانه و عدم وجود غذاهای باز در دسترس ساس‌ها نیز می‌تواند موثر باشد. با اتخاذ این تدابیر و اهمیت دادن به پیشگیری، می‌توان از ورود ساس به خانه‌ها جلوگیری کرد

سوالات پرتکرار در زمینه سمپاشی ساس

زمانی که نشانه‌هایی از حضور حشرات یا ساس ها را در منزلتان مشاهده کردید، نیاز به سمپاشی دارید. برای تعیین زمان دقیق سمپاشی، و نوع سموم شیمایی بهتر است با یک شرکت سمپاشی محلی تماس بگیرید تا با توجه به موقعیت محلی شما اقدامات مورد نیاز را برای شما توضیح دهند.

تماس با سمپاشی هوپاد : 09358109924 –  02644222189

استفاده از دستگاه‌های دفع ساس مانند لامپ‌های آفتابی، لوله‌های اکسیژن و اسپری‌های ضدساس و نصب درب‌ها و پنجره‌ها با شبکه‌ها و قفل‌های مقاوم ساس

ساس‌ها ممکن است خطری برای سلامتی انسان باشند. آن‌ها می‌توانند بیماری‌هایی مانند آلرژی‌ها، عفونت‌ها و تحریکات پوستی ایجاد کنند. همچنین، برخی از گونه‌های ساس می‌توانند مسمومیت‌های شدیدی در انسان‌ها ایجاد کنند.

هزینه سمپاشی ساس در منازل و ساختمان ها بستگی میزان آلودگی و تعداد سوسک ها دارد

  • مساحت منزل و اماکن آلوده 
  • نوع سطح و تراکم آفات میزان آفات موجود
  • نوع سموم استفاده شده و هزینه مصالح و تجهیزات لازم می‌باشد.
  • موقعیت جغرافیایی 

استفاده از محصولات حشره‌کش جهت کنترل ساس‌ها

مطالب مرتبط

سمپاشی سوسک ریز در کرج سمپاشی آشپزخانه برای سوسک ریز

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

سوسک های ریز در صورت عدم سمپاشی صحیح و به موقع، در مدت بسیار کم تعدادشان افزایش یافته و مقابله با آنها سخت تر خواهد شد به همین دلیل شرکت سمپاشی هوپاد به شما پیشنهاد می‌کند در اسرع وقت نسبت به سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه اقدام فرمایید.

مطالعه بیشتر»
سمپاشی ساس تختخوابی سمپاشی ساس در کرج روش‌های مقابله با ساس

سمپاشی ساس

معرفی سلاح نهایی در نبرد شبانه با مهاجمان شب: اسپری ساس و سموم مناسب ساس ها شما را از گزش های فراوان و بی خوابی

مطالعه بیشتر»
سمپاشی پشه سمپاشی پشه در کرج سمپاشی پشه در مناطق مختلف

سمپاشی پشه

پشه‌ها به عنوان یکی از حشرات ناخوشایند و آزاردهنده شناخته می‌شوند. آنها نه تنها عوارضی برای انسان‌ها ایجاد می‌کنند، بلکه باعث انتقال بیماری‌های خطرناک مانند

مطالعه بیشتر»
سمپاشی رستوران کرج سمپاشی حشرات و آفات رستوران

سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران و مراکز تهیه غذا در سمپاشی رستوران و سمپاشی مراکز تهیه غذا یکی از جنبه‌های حیاتی در حفظ بهداشت و سلامت مشتریان است.

مطالعه بیشتر»